przykład nowoczesnego, ekskluzywnego lokalu biurowego we Wrocławiu na wynajem

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 5 371 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 86,54 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie złotych miesięcznie.
Cena za metr kwadratowy wynosi 62 zł. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto i oddany został do użytku w 2016 roku. Lokal biurowy na wynajem w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia przez właściciela pod konkretne wymagania nowego najemcy.

Długa lista zalet i atutów lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu obejmuje w pierwszej kolejności najwyższy standard, nowoczesną architekturę, reprezentacyjne wejście, całodobową ochronę, liczne miejsca parkingowe, wentylację mechaniczną oraz klimatyzacja w systemie VRV. Warto jeszcze dodać, że w lokalu biurowym do wynajęcia we Wrocławiu znajduje się już kompletna instalacja teleinformatyczna kat. 6A oraz że lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu przystosowany jest dl obsługi osób niepełnosprawnych. Obok lokalu znajduje się jeszcze kilka dodatkowych biur, które mogą być wynajęte razem.

Lokal biurowy do wynajęcia objęty zostało popularnym wśród klientów programem „Wynajem bezpośredni – 0% prowizji od najmującego”. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-14976)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 21 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email