wnętrze komfortowego biura do sprzedaży we Wrocławiu

Biuro na sprzedaż we Wrocławiu

Biuro na sprzedaż o powierzchni 617,63 m2 za 3 mln zł. Lokal biurowy do sprzedaży we Wrocławiu mieści się na trzecim piętrze w kamienicy, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 857 zł. Biuro na sprzedaż we Wrocławiu nie jest objęte podatkiem VAT.
Atrakcyjna, nobilitująca lokalizacja w ścisłym centrum miasta to jeden z najmocniejszych atutów tego lokalu biurowego. Blisko mieści się ogólnodostępny parking podziemny z miejscami abonamentowymi lub godzinowymi oraz węzeł komunikacji miejskiej.

Kolejną zaletą biura na sprzedaż we Wrocławiu jest prestiżowa i reprezentacyjna kamienica, w której się znajduje. Kamienica po kapitalnym remoncie z odnowioną klatką schodową oraz nową elewacją. Biuro na sprzedaż we Wrocławiu rozlokowane jest na dwóch rożnych kondygnacjach (-1 i 3). W jego skład wchodzą łącznie: pokoje biurowe + wc + aneks kuchenny + sale konferencyjne + zaplecze socjalne + klub muzyczny / pub.

Wszystkie pomieszczenia biura na sprzedaż we Wrocławiu wykończone są w najwyższym standardzie i przy wykorzystaniu najlepszych jakościowo materiałów. Lokale objęte zostały słynnym i popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Informacje dotyczące biura do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-2506)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 15 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email