Lokal biurowy wynajem Wrocław za 2 157 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 67,4 metra kwadratowego na czwartym piętrze we Wrocławiu w cenie 2 157 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 32 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, w ścisłym centrum, w prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy. Budynek z rynku wtórnego.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław zostanie odnowione i przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących od 1 listopada br. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Największe zalety tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław to całodobowa ochrona, nieograniczony dostęp do budynku dla najemców, recepcja oraz ogólnodostępny, 3-kondygnacyjny, podziemny parking w przylegającym budynku (możliwość zakupu abonamentu). Mocnym atutem jest również doskonała lokalizacja w elitarnej kamienicy i sąsiedztwie renomowanych firm.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław wykończony jest w najwyższym standardzie i przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Pomieszczenia klimatyzowane. Dla chętnych dostęp do sali konferencyjnej na poziomie minus jeden. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław liczy 67,4 metra kwadratowego powierzchni. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław w ramach słynnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura pokrywa wyłącznie właściciel.

Rozkład pomieszczeń i pokoi w lokalu biurowym na wynajem Wrocław: 2 pomieszczenia biurowe (46,40 m2 i 7,50 m2), hol (7,80 m2) i 2 toalety (5,70 m2). Wszystkie pomieszczenia wyposażone zostały we niezbędne instalacje biurowe, w tym klimatyzację. Cena / miesiąc: 32 zł + VAT + opłaty za media. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15484)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 14 lipca 2019
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *