przestronny pokój w lokalu do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 105 mkw.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław znajduje się w atrakcyjnej biznesowo dzielnicy Stare Miasto. Prestiżowe sąsiedztwo, atrakcyjna cena 4 725 zł/m-c a także znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto. Warto również podkreślić, że Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto ulokowany jest na drugim piętrze budynku. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 45 zł/m-c, oraz wygodna powierzchnia 105 mkw.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją komfortową powierzchnią typu „open space” z dostępem (w częściach wspólnych) do pomieszczenia socjalnego + wc. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław poszczycić się może jasnymi, klimatyzowanymi wnętrzami oraz wieloma systemami zwiększającymi bezpieczeństwo. Dbają o to m.in. system kontroli dostępu + system antywłamaniowy + system przeciwpożarowy + system alarmowy etc.). Warto zaznaczyć, że pomieszczenia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław wyposażone są w sieć komputerowo-telefoniczną. Dużym udogodnieniem jest aż 312 miejsc parkingowych. Na terenie obiektu funkcjonuje również consierge. Składowe łącznej ceny za wynajem tego lokalu biurowego Wrocław (netto): 45 zł/mkw cena najmu + opłaty eksploatacyjne 18zł/mkw. + VAT + media. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko wynajmujący (właściciel).

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15649)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 5 lutego 2021
Print Friendly, PDF & Email