sala konferencyjna w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 110 m2

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Stare Miasto, konkurencyjną ceną 4 070 zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 110 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym II piętrze w biurowcu z rynku wtórnego. Rok budowy – 2006. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 37 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki całodobowej obecności ochrony. Lokal biurowy na wynajem Wrocław wyposażono w najprzeróżniejsze systemy i instalacja, podnoszące komfort pracy. Są to m.in.: centralna klimatyzacja, światłowód Dialog, TPSA, 3S system kontroli dostępu ilość punktów logistycznych 2RJ45/8m2 centralna serwerownia głowica telefoniczna Dialog, TPSA, 3S itp. Budynek, w którym znajduje się oferowany do wynajęcia lokal biurowy Wrocław, wyposażono w podjazd dla niepełnosprawnych. Przyszli najemcy mają zagwarantowany, całodobowy dostęp do budynku.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław najlepiej nadaje się na działalność typu prowadzenie konferencji, szkoleń lub pracy biurowej. Na życzenie nowego najemcy lokal biurowy do wynajęcia Wrocław może zostać umeblowane. Zmotoryzowani najemcy ucieszą się z 2 miejsc postojowych na wewnętrznym parkingu (w tym 1 miejsce w czynszu). Lokal biurowy do wynajmu Wrocław składa się z następujących pokoi i pomieszczeń:
– 3 pokoje biurowe
– open space
– archiwum/szatnia.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław dostępny od lipca 2022 roku. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław zachwyca także swoją elitarną lokalizacją w biznesowym biurowcu. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15713)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 14 marca 2022
Print Friendly, PDF & Email