korytarz prowadzący do lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 120 m2

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Stare Miasto, konkurencyjną ceną 4,2 tys. zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 120 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy. Lokal biurowy na wynajem mieści się w budynku z rynku wtórnego. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 35 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław o funkcjonalnym rozkładzie trzech komfortowych pomieszczeń: 27,49 mkw. + 35,64 mkw. + 46,65 mkw. Dostęp do toalet jest zagwarantowany w częściach wspólnych. Budynek, w którym znajduje się oferowany na wynajem lokal biurowy podłączony jest do miejskiej sieci ogrzewania, ciepłej/zimnej wody i elektryczności. Pełna cena z rozbiciem na poszczególne składowe prezentuje się następująco:
– 35 zł/mkw. netto
– media (woda, prąd, ogrzewanie).

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zakwalifikowany został do prestiżowego programu „Oferta bezpośrednia = bez prowizji”. Wynagrodzenie z tytułu opłat pośrednictwa pokrywa tylko właściciel. Polecam i zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15521)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 14 listopada 2022
Print Friendly, PDF & Email