fragment pomieszczenia i hol przy lokalu biurowym do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 130 mkw.

Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w atrakcyjnej biznesowo dzielnicy Krzyki. Elitarne sąsiedztwo, atrakcyjna cena 5 tys. zł/m-c a także znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Krzyki. Warto również podkreślić, że lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Krzyki ulokowany jest na drugim piętrze w budynku. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Krzyki oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 38 zł/m-c, oraz duża powierzchnia 130 mkw.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław objęty został słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci prowizji dla biura, a opłata jest przerzucona na właściciela (wynajmującego). Lokal biurowy na wynajem Wrocław tworzą: 4 biura + wc + pokój socjalny + hol. Pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone są w rozprowadzoną sieć komputerową.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław perfekcyjnie nadaję się np. po kancelarię. Na zmotoryzowanych czekają prywatne, nieodpłatne miejsca na parkingu. Doskonała lokalizacja – lokal biurowy na wynajem Wrocław znajduje się w świetnie skomunikowanej z innymi częściami Wrocławia okolicy gwarantującej szybki dojazd do AOW.

W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15641)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 8 grudnia 2020
Print Friendly, PDF & Email