przestronne wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 135 m2

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Śródmieście, konkurencyjną ceną 8,1 tys. zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 135 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym trzecim piętrze w biurowcu z rynku wtórnego. Rok budowy – 2013. W poczet zalet oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego Wrocław warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 60 zł/mkw/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław gwarantuje najemcom i ich pracownikom całodobowy dostęp do budynku i lokalu. Osoby dojeżdżające do pracy samochodem docenią:
– podziemny parking na poziomie -1 z opcją wynajmu miejsca (dodatkowo płatne);
– bezpłatny parking przed budynkiem.
Lokal biurowy na wynajem Wrocław zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwają: monitoring + recepcja na parterze + chipy/domofony umieszczone przed wejściem na piętro. Komfort zapewnia z kolei m.in. klimatyzacja oraz dźwiękoszczelne okna. Właściciel oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław dopuszcza możliwość doposażenia wnętrza w kilka biurek i krzeseł (do negocjacji).

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław świetnie nadaje się pod wieloraką działalność biurową. Jego wnętrze zaprojektowano w systemie „open space” z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia. Na koniec warto dodać, że lokal biurowy do wynajmu Wrocław oczarowuje także swoją elitarną lokalizacją w sercu miasta. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych wynajęciem tego lokalu biurowego Wrocław.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Współpracując z WGN Wrocław ul. Sienkiewicza 34A działającym na terenie całej Polski otrzymujesz pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami a wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu wybranej przez Ciebie nieruchomości.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-33)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Data publikacji: 22 kwietnia 2023
Print Friendly, PDF & Email