funkcjonalny rozkład pomieszczeń w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 180 m2

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Stare Miasto, konkurencyjną ceną 6 660 zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 180 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym, drugim piętrze w budynku z rynku wtórnego. Rok budowy – 2006. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 37 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Lokal biurowy na wynajem Wrocław na czas nieokreślony lub określony. Termin wypowiedzenia: pół roku.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław poszczycić się może nowoczesnym wyposażeniem w wiele udogodnień i systemów biurowych, jak np. centralna klimatyzacja, punkty logistyczne 2RJ45/8m2, osobowa/towarowa winda, centralna serwerownia (możliwe rozwiązania lokalne), światłowód Dialog, TPSA, 3S, głowica telefoniczna Dialog, TPSA, 3S, system kontroli dostępu (podlega negocjacji).

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław przystosowany dla osób niepełnosprawnych (budynek posiada specjalny podjazd). Lokal biurowy na wynajem Wrocław doskonale nadaje się pod działalność typu organizacja konferencji, szkoleń lub do innej pracy biurowej. Przyszli najemcy mają zapewniony dostęp do budynku przez całą dobę.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław z możliwością umeblowania lub bez. Lokal biurowy na wynajem Wrocław najszybciej od kwietnia 2022 roku. Prestiżowa lokalizacja – oferowany do wynajęcia lokal biurowy Wrocław mieści się w najbardziej elitarnej dzielnicy, tj. na Starym Mieście. Zmotoryzowani docenią aż cztery miejsca postojowe na wewnętrznym parkingu (w tym 2 miejsca w czynszu; pozostałe za opłatą 320 zł/m-c netto). Lokal biurowy do wynajmu Wrocław składa się z powierzchni open space + archiwum/magazynu + 3 pokoi + udziału w częściach wspólnych + 5 gabinetów.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław na czas nieokreślony z terminem wypowiedzenia 6 m-cy lub na czas określony. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15695)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 7 grudnia 2021
Print Friendly, PDF & Email