gwarantujące komfort pracy wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław z widokiem na Starówkę, powierzchnia 18,7 m2

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław zachwyca nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Stare Miasto, konkurencyjną ceną 561 zł/miesięcznie netto czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 18,7 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym oraz drugim piętrze w prestiżowej kamienicy z rynku wtórnego. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 30 zł/mkw/m-c netto i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3-miesięcznego czynszu najmu brutto. Do ceny 30 zł/mkw/m-c netto należy dodać koszt zużytych mediów (światło, woda, gaz, ochrona, sprzątanie części wspólnych).

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław zostanie przekazany w stanie nie wskazującym na wcześniejsze użytkowanie. Lokal biurowy na wynajem Wrocław z opcją dostępu do sali konferencyjnej przystosowanej do spotkań dla maksymalnie dwunastu osób (od 9:00 do 17:30, od poniedziałku do piątku). Najemcy dojeżdżający do pracy samochodami mogą wykupić miejsce postojowe (abonamentowo/godzinowo) na ogólnodostępnym, trzykondygnacyjnym, podziemnym parkingu w przylegającym budynku. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław zapewnia dostęp dla swoich najemców bez żadnych ograniczeń. Na straży bezpieczeństwa czuwa całodobowa, profesjonalna ochrona.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław znajduje się w eleganckiej kamienicy o wysokim standardzie, gdzie swoje siedziby mają renomowane firmy. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje dostęp do wszystkich instalacji biurowych i nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław składa się z jednego, komfortowego pomieszczenia. W częściach wspólnych mieści się praktyczne pomieszczenia socjalne. Na konie warto podkreślić niezwykle elitarną lokalizację w samym centrum miasta, na Starym Mieście.

Zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław. Warto prowadzić własną działalność w eleganckiej kamienicy pod prestiżowym adresem. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15732)

Kontakt:
tel.: +48 601 710 584
e-mail: lm@wgn.pl

Data publikacji: 2 września 2022
Print Friendly, PDF & Email