komfortowa przestrzeń do pracy w lokalu biurowym na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 215 m2

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Stare Miasto, konkurencyjną ceną 9460 zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 215 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym, pierwszym piętrze w biurowcu. Rok budowy –-2006. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 44 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław w ramach umowy na czas nieokreślony z półrocznym terminem wypowiedzenia.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław może zostać na życzenie najemcy umeblowany. Wszystkie pomieszczenia oświetlone są rastrami spełniającymi wymagania inspekcji pracy z zastosowanymi najlepszymi świetlówkami ze światłem białym. Teren całkowicie ogrodzony zamykany. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław w ramach słynnego programu „0% prowizji”, dzięki czemu najmujący nie ponosi kosztów prowizji dla agencji. Lokal biurowy na wynajem Wrocław przeznaczony pod działalność biurowo-usługową. Dojeżdżający do pracy najemcy docenią z pewnością aż pięć miejsc parkingowych, w tym trzy w czynszu najmu.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław tworzą trzy gabinety oraz open space. Węzeł sanitarny i socjalny w częściach wspólnych. Dużą zaletą oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław jest jego elitarna lokalizacja w prestiżowym biurowcu, blisko centrum, z dogodnym dojazdem.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15628)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 26 października 2020
Print Friendly, PDF & Email