sekretariat/recepcja przy lokalu biurowym na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 217, 63 mkw.

Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w atrakcyjnej okolice Siechnice. Elitarne sąsiedztwo, atrakcyjna cena 6 529 zł/m-c, a także znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy do wynajęcia Wrocław ulokowany jest na pierwszym piętrze. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 30 zł/m-c, oraz wygodna powierzchnia 217, 63 mkw.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław wyposażony w pełne, strukturalne okablowanie, klimatyzację oraz wiele nowoczesnych udogodnień. W częściach znajduje się wc. Osoby dojeżdżające od pracy samochodem docenią pewnością płatne miejsca parkingowe. Cena za wynajem tego lokalu biurowego na wynajem składa się z następujących części: czynsz najmu 30 zł/m2 netto + opłata eksploatacyjna 19,24 zł/m2 netto + energia – ryczałt 4 zł/m2 netto + ogrzewanie – ryczałt 4 zł/m2 netto.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław o funkcjonalnym rozkładzie: biuro nr 1 o pow. 28, 47 mkw + biuro nr 2 o pow. 24, 74 mkw + biuro nr 3 o pow. 34, 62 mkw + biuro nr 4 o pow. 37, 10 mkw + biuro nr 5 o pow. 24, 78 mkw + sala konferencyjna o pow. 24, 32 mkw + kuchnia o pow. 8, 01 mkw + archiwum o pow. 13, 30 m2. Całkowita powierzchnia dostępna od 01.09.2021 r. to ok. 480 m2.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław gwarantuje najemcom ogromne poczucie bezpieczeństwa nie tylko dzięki lokalizacji na chronionym terenie, ale też systemowi kodowanego wejścia. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław łącznie z sekretariatem i gabinetami dla zarządu zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15635)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 30 listopada 2020
Print Friendly, PDF & Email