imponująca rozmachem powierzchnia lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 240 m2

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Stare Miasto, konkurencyjną ceną 8,5 tys. zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 240 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym trzecim piętrze w budynku z rynku wtórnego. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 35 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu brutto. Do ceny netto lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław należy dodać media wg liczników (woda, prąd, ogrzewanie, śmieci).

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław wyposażony jest w kompletną infrastrukturę teleinformatyczną oraz wszystkie udogodnienia do pracy w biurowej, w tym klimatyzację. Przyszli najemcy będą mogli korzystać z kilkunastu miejsc parkingowych do wspólnego użytku przed kamienicą, jak i wielu miejsc postojowych na ogólnodostępnym parkingu podziemnym (abonamentowy i godzinowy). Wnętrze lokalu biurowego na wynajem jest niezwykle jasne, widne i słoneczne, co zawdzięcza dużym oknom.

Lokal biurowy do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń: sala operacyjna „open space”
+ sala konferencyjna + wc + zaplecze socjalne + pokoje biurowe. Warto na koniec dodać, że oferowany do wynajmu lokal biurowy Wrocław należy do prestiżowego programu „0% prowizji – oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura opłacone jest już przez właściciela.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15065)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 17 stycznia 2022
Print Friendly, PDF & Email