Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 26,6 m2

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 26,6 m2

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Stare Miasto, konkurencyjną ceną 1 277 zł czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 26,6 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym parterze w reprezentacyjnej kamienicy. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 48 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznych opłat.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto doskonale nadaje się pod wszelakiego rodzaju usługi, jak np.
– doradztwo kredytowe
– obsługa księgowa
– kancelaria prawna
biuro sprzedaży dewelopera.

Wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto całkowicie odnowione i przygotowane do wprowadzenia się. Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto zapewnia wszystkim najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu pracy. O to pierwsze dba profesjonalna, całodobowa ochrona, natomiast komfort zapewniają dostępne wszystkie instalacje biurowe oraz klimatyzacja. Warto zaznaczyć, że w budynku mieści się również recepcja, która gwarantuje dostęp do lokalu biurowego dla najemców bez ograniczeń. Właściciel zapewnia także dostęp do sali konferencyjnej na 12 osób.

Najemcy dojeżdżający do pracy samochodami mogą parkować w ogólnodostępnym, dużym, trzykondygnacyjnym parkingu miejskim z opcją zakupu abonamentów parkingowych. Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto objęty jest znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji. Kamienica wyróżnia się wysokim standardem oraz nobilitującym sąsiedztwem renomowanych firm.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15539)

Kontakt:
e-mail: lm@wgn.pl
tel. +48 601 71 05 84

Data publikacji: 27 maja 2022
Print Friendly, PDF & Email