panoramiczne okna w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 315,3 mkw.

Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w atrakcyjnej biznesowo dzielnicy Stare Miasto. Prestiżowe sąsiedztwo, atrakcyjna cena 14 188 zł/m-c a także znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto. Warto również podkreślić, że Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto ulokowany jest na pierwszym piętrze. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 45 zł/m-c, oraz wygodna powierzchnia 315,3 mkw.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław tworzy aż 5 pomieszczeń, do tego 2 wc, serwerownia, pomieszczenie gospodarcze, socjalne i hol. Cena najmu z rozbiciem na składowe wygląda następująco:
– 45zł/mkw. kwota najmu
– media
– VAT
– opłaty eksploatacyjne 18 zł/mkw.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław imponuje także doskonałą lokalizacją nieopodal wrocławskiego Rynku. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na właściciela. Komfortowe warunki pracy to również obecność wielu wspomagających rozwiązań, jak np. klimatyzacja, sieć komputerowo-telefoniczna, system kontroli dostępu, inteligentne systemy elektroniczne, alarmowy system przeciwpożarowy, system antywłamaniowy, ochrona, concierge.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław objęty popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15647)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 9 lutego 2021
Print Friendly, PDF & Email