imponujące lobby prowadzoące do lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 330 m2

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Krzyki, konkurencyjną ceną 17 820 zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 330 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym czwartym piętrze w biurowcu z rynku wtórnego. Rok budowy – 2018. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 54 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu (czynsz + opłaty eksploatacyjne + parking).

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław obejmuje swoją powierzchnią całe piętro nowoczesnego biurowca. Powierzchnię można podzielić na mniejsze gabinety bądź używać w formule „open space”. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław wraz z sześcioma miejscami postojowymi. Do długiej listy zalet tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław należy koniecznie dopisać fantastyczną lokalizację, która zapewnia dogodny dojazd nie tylko do autostrady i międzynarodowego lotniska, ale również pozostałych części miasta.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław gwarantuje swoim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co dba całodobowa ochrona oraz portiernia. Na koniec nie można zapomnieć o wielu udogodnieniach wyróżniających ten lokal biurowy Wrocław spośród konkurencyjnych ofert. A są to: uchylne okna + ogólnodostępna kantyna + szatnie z prysznicami dla rowerzystów + zielony taras na dachu + nowoczesne części wspólne + wysokie na 3,5 metra sufity + nietuzinkowa fasada.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław perfekcyjnie nadaje się dla firm poszukujących biur nieopodal ścisłego centrum, ale z łatwiejszym dojazdem i parkowaniem. To także doskonała oferta dla poszukujących inspirujących przestrzeni, jak i tych, dla których liczy się prestiż i dobra lokalizacja. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i energooszczędnych rozwiązań.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław wyróżnia się ponadto zaprojektowaną zgodnie z najnowszymi trendami przestrzenią typu „loft” w nowoczesnym biurowcu klasy „A”. Polecam i zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium i komercyjnym.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15764)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 12 grudnia 2022
Print Friendly, PDF & Email