zdjęcie prezentuje hol przy lokalu biurowym na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 35 m2

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Fabryczna, konkurencyjną ceną 2 250 zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 35 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym drugim piętrze w budynku z rynku wtórnego. Rok budowy – 2016. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 64 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław gwarantuje nie tylko najwyższy komfort pracy, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa. Warto zaznaczyć, że budynek jest zamykany, ale najemcy mają całodobowy dostęp do swoich pomieszczeń (domofon). Cena wynajmu lokalu biurowego Wrocław zawiera opłaty za poniższe składowe:
– czynsz;
– wywóz śmieci;
– ogrzewanie centralne gazowe z własnej kotłowni;
– ochronę;
– konserwację windy;
– miejsce parkingowe;
– wodę;
– energię elektryczną w częściach wspólnych;
– sprzątanie części wspólnych;
– wody opadowe.
Cena nie zawiera jednak opłaty za zużycie energii elektrycznej w lokalu (dodatkowo płatne, osobny licznik energii elektrycznej).

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław składa się z eleganckiego pokoju biurowego. Toalety dostępne są w częściach wspólnych. Lokal biurowy na wynajem Wrocław imponuje także doskonałą lokalizacją w nowym biurowcu, w biznesowej dzielnicy. Na koniec warto dodać, że lokal biurowy do wynajmu Wrocław objęty jest prestiżowym programem „Wynajem bezpośredni”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa właściciel. Polecam i zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15547)

Kontakt:
e-mail: kamila.mizgala@wgn.pl

Data publikacji: 16 listopada 2022
Print Friendly, PDF & Email