wykończone w wysokim standardzie wnętrze ekskluzywnego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 42 m2

Lokal biurowy na wynajem o powierzchni 42 m2 za 1 344 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na czwartym piętrze w odrestaurowanej i dobrze wyeksponowanej kamienicy, 400 m od Rynku, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 32 zł/m-c. Rynek pierwotny.

Na parterze budynku znajduje się recepcja. Budynek chroniony jest 24 godziny na dobę. Dostęp do budynku dla najemców bez ograniczeń. Bezpośrednio do budynku przylega ogólnodostępny parking miejski oferujący możliwość zakupu abonamentów parkingowych. Jest możliwość wynajęcia 1 miejsca parkingowego tuż przy budynku. Do dyspozycji najemcy lokalu biurowego oferujemy dostęp do sali konferencyjnej na 12 osób. Cena / miesiąc: 32 zł + VAT + opłaty za media. Wymagana kaucja w wysokości 2-miesięcznych opłat. Możliwość wynajęcia na tej samej kondygnacji dodatkowej powierzchni 67,40 m2, z własnymi toaletami oraz pomieszczeniem socjalnym. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu jest całkowicie odnowiony, do wprowadzenia się od zaraz.

Atrakcyjny lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu zlokalizowane przy ul. Ruskiej w budynku WGN. Lokal biurowy o wysokim standardzie, w sąsiedztwie mieszczą się międzynarodowe firmy. Powierzchnia lokalu biurowego wynosi 42 m2, składa się z dwóch pokoi. Dodatkowo do lokalu biurowego przynależy pomieszczenie o powierzchni 10,5 m2 z przeznaczeniem na archiwum bądź magazyn, które nie jest wliczone w cenę wynajmu. Lokal biurowy na wynajem Wrocław wyposażony jest we wszystkie niezbędne instalacje biurowe, w tym klimatyzację. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu objęty został popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15527)

Leszek Michniak
e-mail: lm@wgn.pl
tel. +48 601 71 05 84

Data publikacji: 22 lutego 2020
Print Friendly, PDF & Email