elitarne lobby w biurowcu, gdzie mieści się oferowany na wynajem lokal biurowy Wrocław Fabryczna

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 435 m2

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w biznesowej dzielnicy Fabryczna, konkurencyjną ceną 26 100 zł/m-c czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 435 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków pracy na ósmym piętrze prestiżowego drapacza chmur klasy A+. Budynek, w którym znajduje się oferowany na wynajem lokal biurowy, ukończony został w 2019 roku. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 60 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Lokal biurowy do wynajęcia zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od najmującego, co oznacza, że najemca zwolniony jest z wynagrodzenia prowizyjnego. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Fabryczna z zastrzeżeniem co najmniej pięcioletniego okresu najmu. Składowe elementy ceny wynajęcia tego lokalu biurowego Wrocław Fabryczna to: czynsz najmu 13,50 EUR/m2/m-c + opłaty administracyjne 15,20 PLN/m2/m-c + czynsz za miejsce parkingowe: 75 EUR/miejsce/m-c.

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w biznesowej okolicy z gwarancją szybkiego dojazdu zarówno do lotniska, jak i obu autostrad (A4 i A8). W poczet zalet warto jeszcze dodać, że budynek został uhonorowany certyfikatem BREEAM z poziomem „Very Good”. Wysokie, ósme piętro zapewnia niezapomniane widoki na okolicę i panoramę Wrocławia. Na zmotoryzowanych najemców czekają aż 3 kondygnacje z parkingami.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Fabryczna ulokowany jest w elitarnym drapaczu chmur, ,który tworzą dwie bryły:
– wyższa (15 kondygnacji na rzucie trójkąta)
– niższa (3 kondygnacje na rzucie prostopadłościanu)
Nie bez znaczenia jest także przestronny, zielony taras dostępny bezpośrednio z powierzchni biurowej oraz wiele punktów usługowych wokół i w samym budynku (kantyny, przedszkola). W budynku funkcjonuje nowoczesna infrastruktura, lobby z portierem, powierzchnia restauracyjna.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Fabryczna zapewnia nowoczesny system pracy biurowej. Lokal biurowy Wrocław Fabryczna do wynajęcia w standardzie deweloperskim do indywidualnej aranżacji przez przyszłego najemcę. Właściciel dopuszcza jednak opcję wykończenia „pod klucz” (dostępny jest katalog aranżacyjny oraz katalog próbek materiałowych).

W budynku – oprócz oferowanego do wynajmu lokalu biurowego – znajdują się inne powierzchnie o różnych metrażach na różnych kondygnacjach:
parter pow. usługowa 506 m2 + czwarte piętro pow. biurowa 1047 m2 + szóste piętro pow. biurowa 637 m2 + siódme piętro pow. biurowa 435 m2 + ósme piętro pow. biurowa 1229 m2 + dziewiąte piętro pow. biurowa 1535 m2 + dwunaste piętro pow. biurowa 1535 m2 + trzynaste piętro pow. biurowa 1535 m2 + czternaste piętro pow. biurowa 1535 m2.

Zapraszam do kontaktu. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15582)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 30 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email