imponujący hol prowadzący do lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 44 m2

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Centrum, konkurencyjną ceną 3 139 zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 44 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym trzecim piętrze w budynku z rynku wtórnego. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 71 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Cena lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław wciąż do ostatecznego ustalenia.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje swoim pracownikom nie tylko wspominany już najwyższy komfort pracy, ale i wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa monitoring oraz recepcja. Osoby dojeżdżające do pracy samochodami zainteresują dwie opcje parkowania: bezpłatna (parking naziemny) oraz płatna (parking podziemny). W częściach wspólnych znajdziemy dwie toalety, a także kuchnię. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego Wrocław jest całodobowy dostęp do budynku oraz klimatyzowana powierzchnia. Ciekawostką są pokryte specjalną powłoką szyby, dzięki czemu nie grzeją się od promieni słońca. Okna są także dźwiękoszczelne.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław przystosowany może być do różnej działalności: kancelarii, gabinetów lekarskich, firmy logistycznej, spedycyjnej, administracyjnej. W poczt zalet zaliczyć koniecznie trzeba doskonałą lokalizacją przy jednej z głównych ulic miasta, blisko słynnego ogrodu botanicznego. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław objęty został popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych wynajem lokalu biurowego Wrocław.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-15)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Data publikacji: 8 grudnia 2022
Print Friendly, PDF & Email