nowoczesne wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 450 m2

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Stare Miasto, konkurencyjną ceną 16 650 zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 450 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym, drugim piętrze w budynku z rynku wtórnego. Rok budowy – 2006. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 37zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław oferowany na czas nieokreślony (z terminem wypowiedzenia pół roku) lub na czas określony.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław wyposażony w wiele systemów biurowych, jak np. głowica telefoniczna Dialog, TPSA, 3S, TPSA, 3S, centralna serwerownia (możliwe rozwiązania lokalne), światłowód Dialog, ilość punktów logistycznych – 2RJ45/8 mkw., wentylacja (klimatyzacja) centralna itp. Warto nadmienić, że we wnętrzu znajdziemy także podwieszany sufit, żaluzje w oknach, całodobową ochronę, miejskie ogrzewanie, system kontroli dostępu (do negocjacji). Komunikacja w budynku odbywa się schodami wewnętrznymi i windą uruchamianą przy pomocy kodów.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław przystosowany dla osób niepełnosprawnych (specjalnie wykonany podjazd). Najemcy mają zagwarantowany całodobowy dostęp do budynku. Lokal biurowy do wynajęcia doskonale nadaje się do prowadzenia szkoleń, konferencji lub zróżnicowanej pracy biurowej. Lokal biurowy na wynajem Wrocław w możliwością umeblowania. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław przynależy aż osiem miejsc postojowych na wewnętrznym parkingu (w tym trzy miejsca w czynszu) + udział w częściach wspólnych (75 mkw.). Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław składa się z dużego „open space”, 5 pokoi biurowych, a także małego archiwum. Lokal biurowy na wynajem Wrocław w pierwszej kolejności wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją na Starym Mieście, w ścisłym centrum miasta.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. (041-15694)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 5 grudnia 2021
Print Friendly, PDF & Email