prestiżowa lokalizacja lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 46,84 m2

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Stare Miasto, konkurencyjną ceną 2 439 zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 46,84 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym, pierwszym piętrze w budynku z rynku wtórnego. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 52 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zaprojektowany jako „open space”, a decyzja o podziale na moduły czy gabinety leży już po stronie przyszłego najemcy. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław z pomieszczeniem socjalnym oraz wc w częściach wspólnych. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy wiele miejsc postojowych na naziemnym parkingu (dodatkowo płatne 220 zł/miesiąc/ netto). Lokal biurowy do wynajmu Wrocław oferuje nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo nowym najemcom. Dba o to wyspecjalizowana, całodobowa ochrona. W budynku znajdziemy również portiernię.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław poszczycić się może także elitarną lokalizacją na historycznym Starym Mieście. To ścisłe centrum miasta. Na koniec warto dodać, że oferowany na wynajem lokal biurowy Wrocław jest znakomicie widoczny z ulicy. Polecam i zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego do wynajęcia.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław, a także wszystkie inne -informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15700)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 12 lutego 2022
Print Friendly, PDF & Email