Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 48 m2

Atrakcyjny lokal biurowo-usługowy do wynajęcia we Wrocławiu o powierzchni 48 m2. Lokal znajduje się w eleganckiej, nowoczesnej kamienicy na Starym Mieście we Wrocławiu przy ul. Ruskiej w budynku WGN.

Lokal do wynajęcia znajduje się na parterze, w budynku o wysokim standardzie, gdzie mają swoje siedziby prestiżowe firmy. Lokalizacja dla firm ceniących prestiż. Lokal biurowy zapewnia najwyższy standard pracy i dostęp do wszystkich instalacji biurowych.

Lokal biurowy do wynajęcia wyposażony jest we wszystkie niezbędne instalacje biurowe, w tym klimatyzacja.

Lokal biurowy jest całkowicie odnowiony, najemca może się od razu wprowadzać.

Na komfort najemców wpływa znajdująca się w budynku ochrona, która pełni dyżur całą dobę. Na parterze znajduje się recepcja. Do dyspozycji użytkownika lokalu oferujemy dostęp do sali konferencyjnej na 12 osób.

Bezpośrednio przy budynku zlokalizowany jest ogólnodostępny duży 3-kondygnacyjny parking miejski oferujący również możliwość zakupu abonamentów parkingowych.

Wymagana kaucja w wysokości 2-miesięcznych opłat.

Lokal nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi, w tym m.in. doradztwo kredytowe, obsługa księgowa, kancelaria prawna, biuro sprzedaży dewelopera.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15539)

Kontakt:
tel. 601 710 584
e-mail: lm@wgn.pl

Data publikacji: 27 maja 2022
Print Friendly, PDF & Email