panoramiczne okna wpuszczające dużo światła w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 51 m2

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Śródmieście, konkurencyjną ceną 3 638 zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 51 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym trzecim piętrze w budynku z rynku wtórnego. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 71 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Cena lokalu biurowego do wynajmu Wrocław do niewielkiej negocjacji. Do stałej kwoty comiesięcznego czynszu należy doliczyć zużyte media oraz dodatkowe opłaty (prąd, woda ciepła i zimna, śmieci, sprzątanie, utrzymanie recepcji) w wysokości 32 zł brutto/mkw.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław zapewnia osobom tu pracującym nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się klimatyzacja (ciepło/zimno) oraz dźwiękoszczelne okna. Bezpieczeństwo z kolei zapewnia zaawansowany monitoring. W budynku znajduje się również recepcja. Osoby dojeżdżające do pracy samochodem zainteresuje opcja bezpłatnego bądź płatnego parkowania. Bezpłatny jest parking naziemny, natomiast podziemny – płatny. Przyszli najemcy mają również komfort całodobowego dostępu do swojego lokalu. Toalety oraz kuchnia znajdują się w częściach wspólnych.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław perfekcyjnie nadaje się do prowadzenie działalności:
– logistycznej;
– spedycyjnej;
– administracyjnej;
– kancelarii;
– gabinetów psychologicznych.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław imponuje także elitarną lokalizacją w sercu miasta, w nowoczesnym biurowcu. Z okien rozpościera się imponujący widok na piękną zieleń i kwiaty. Na wyciągnięcie ręki rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa. Lokal biurowy na wynajem Wrocław objęty popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław dostępny tylko za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-6)

Kontakt:
e-mail: d.baran@wgn.pl

Data publikacji: 7 grudnia 2022
Print Friendly, PDF & Email