prestiżowa powierzchnia biurowca w lokalu biurowym do wynjamu Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 55,8 m2

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Krzyki, konkurencyjną ceną 2,5 tys. zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 55,8 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym, drugim piętrze w biurowcu z rynku wtórnego. W poczet zalet lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 45 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław doskonały pod firmę finansową, handlową albo księgową. Dużym atutem jest tu znakomita lokalizacja oraz ogólnodostępny parking przed budynkiem. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław jest klimatyzowany i umeblowane (kwestia aranżacji do decyzji przyszłego najemcy). Lokal biurowy do wynajmu wyróżnia się widnym i słonecznym wnętrzem:
– 2 pomieszczenia
– hol
– zaplecze kuchenne
– wc.

Informacje dotyczące oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15549)

Kontakt:
e-mail: najmy@wgn.pl

Data publikacji: 1 czerwca 2021
Print Friendly, PDF & Email