przestronne wnętrze luksusowego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 67,4 m2

Lokal biurowy na wynajem o powierzchni 67,4 m2 za 2 157 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu znajduje się na czwartym piętrze w nobilitującym sąsiedztwie prestiżowych firm, w kamienicy, w dzielnicy Stare Miasto. Rynek wtórny. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 32 zł/m-c.

Bezpośrednio przy budynku zlokalizowany jest ogólnodostępny duży parking miejski oferujący również możliwość zakupu abonamentów parkingowych. Możliwe jest również wynajęcia miejsca postojowego przy budynku biurowym. Powierzchnia biura wynosi 67,40 m2. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu wyposażone jest we wszystkie niezbędne instalacje biurowe, w tym klimatyzację. Na jego powierzchnię składają się: duża sala (46,40 m2), pokój socjalny (7,50 m2), hol (7,80 m2) i dwie własne toalety (5,70 m2). Na parterze budynku znajduje się recepcja. Budynek chroniony jest całą dobę. Dostęp do budynku dla najemców bez ograniczeń.

OFERTA BEZPOŚREDNIA. Najemca nie płaci prowizji. Atrakcyjne biuro we Wrocławiu do wynajęcia, zlokalizowane w ekskluzywnej kamienicy na Starym Mieście, we Wrocławiu przy ul. Ruskiej w budynku WGN. Biuro na wynajem we Wrocławiu znajduje się na IV piętrze, w budynku o wysokim standardzie, gdzie mają swoje siedziby prestiżowe międzynarodowe firmy.

Do dyspozycji użytkownika lokalu oferujemy dostęp do sali konferencyjnej na 12 osób. Cena / miesiąc: 32 zł + VAT + opłaty za media. Wymagana kaucja w wysokości 2-miesięcznych opłat. Możliwość wynajęcia na tej samej kondygnacji dodatkowej powierzchni (2 pokoje) razem o powierzchni 42 m2. Wtedy uzyskuje się całkowitą powierzchnię 109,40 m2 na jednej kondygnacji. Biuro na wynajem we Wrocławiu całkowicie odnowione, do wprowadzenia się od zaraz.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15515)

Leszek Michniak
e-mail: lm@wgn.pl
tel. +48 601 71 05 84

Data publikacji: 16 kwietnia 2020
Print Friendly, PDF & Email