komfortowy lokal biurowy na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 68 m2

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Stare Miasto, konkurencyjną ceną 2 856 zł miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 68 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy (rozprowadzona klimatyzacja), lokalizacją na wygodnym drugim piętrze oraz gwarancję bezpieczeństwa (całodobowa ochrona). W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 42 zł/m-c. Rok budowy – 2006.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław doskonale sprawdzi się w charakterze centrum szkoleń, konferencji lub szeroko rozumianej pracy biurowej. Warto podkreślić, że budynek wyposażony został w centralną serwerownię, windy, szybko Internet (światłowód), miejskie ogrzewanie oraz (opcjonalnie) system kontroli dostępu.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zachwyca nowoczesną aranżacją wnętrza „open space” wraz z niewielkim pomieszczeniem na archiwum. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodami na pewno ucieszą dwa miejsca postojowe na wewnętrznym parkingu (pierwsze w cenie, drugie dodatkowo płatne). Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław w opcji z lub bez umeblowania.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15596)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 22 czerwca 2020
Print Friendly, PDF & Email