nowoczesna powierzchnia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 72,8 m2

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Stare Miasto, konkurencyjną ceną 3 036 zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 72,8 m2, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym, drugim piętrze w biurowcu z rynku wtórnego. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 42 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zapewnia zmotoryzowanym najemcom miejsca postojowe na zewnętrznym parkingu. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław składa się 2 pomieszczeń, a w częściach wspólnych mamy dodatkowo zaplecze sanitarne. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław objęty został programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Lokal biurowy na wynajem Wrocław olśniewa również elitarną lokalizacją w sercu miasta. Polecam i zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15656)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 9 marca 2022
Print Friendly, PDF & Email