ekskluzywne wnętrze holu prowadzącego do lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Fabryczna, konkurencyjną ceną czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią, ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy w nowoczesnym, czternastokondygnacyjnym biurowcu. Rok budowy –-2019. Rynek pierwotny. W poczet zalet warto na pewno dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 60 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Budynek oferuje różne warianty wynajmowanej powierzchni, gdzie każdy znajdzie odpowiednią dla siebie i swoich potrzeb.

Lokal biurowy na wynajem oferowany jest w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia „pod klucz” (dostępny katalog aranżacyjny oraz katalog próbki materiałowe). Lokal biurowy do wynajęcia na co najmniej pięć lat. Szczegółowa cena wynajmu kształtuje się następująco:
– 13,50 EUR/m2 (czynsz najmu)
– 15,20 PLN/m2 (opłaty administracyjne)
– 75 EUR (miejsce parkingowe / 369 miejsc).

Lokal biurowy na wynajem Wrocław wykończony w standardzie A+. Biurowiec tworzą dwie bryły niższa, 3-kondygnacyjna w formie prostopadłościanu oraz wysokościowa  zaprojektowana na rzucie trójkąta. Budynek zapewnia nie tylko wysoki komfort pracy, ale również przestrzeń do regeneracji sił. Na niższej kondygnacji znajduje  się zielony taras dostępny bezpośrednio z powierzchni biurowej. W biurowcu i otoczeniu mieszczą się punkty handlowo-usługowe oraz przedszkole. Mocnym atutem oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław Fabryczna jest doskonała lokalizacja pod względem logistycznym:
– 10 minut do autostrady A4 i A8
– 15 minut na lotnisko.
Warto na koniec zaznaczyć, że budynek posiada certyfikat BREEAM poziomu „Very Good”. Zapraszam do kontaktu. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15576)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 28 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email