imponujące rozmachem wejście do biurowca, w którym znajduje się oferowane do wynajmu biuro Wrocław Fabryczna

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 1 535 m2

Lokal biurowy na wynajem olśniewa swoją funkcjonalną powierzchnią klasy A+ 1 535 m2 i konkurencyjną ceną 92 100 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, ostatnie, czternaste piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Fabryczna. Biurowiec, w którym znajduje się oferowany do wynajęcia lokal biurowy Wrocław, ukończony został w 2019 roku. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku pierwotnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 60 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław objęty jest znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Szczegółowa cena wynajęcia tego lokalu biurowego Wrocław to:
– 13,50 EUR/m2 (czynsz najmu)
– 15,20 PLN/m2 (opłaty administracyjne)
– 75 EUR/miejsce/mc-c (czynsz za miejsce parkingowe).
Lokal biurowy na wynajem na co najmniej pięć lat.

Doskonała lokalizacja 15 minut drogi od lotniska i 10 minut od autostrady A4 i A8 to kolejna z zalet tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Prestiżowy budynek, w którym znajduje się oferowany na wynajem lokal biurowy Wrocław wyróżnia się przyznanym certyfikatem BREEAM – poziom „Very Good”. Osoby dojeżdżające do pracy rowerami ucieszy rozbudowana infrastruktura rowerowa, natomiast zmotoryzowani docenią aż 369 miejsc parkingowych.

Biurowiec tworzą dwie bryły: 3-kondygnacyjna i 15-kondygnacyjna. Pierwsza jest w formie prostopadłościanu, druga –na rzucie trójkąta. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że na niższych kondygnacjach oraz bezpośrednim otoczeniu mieści się przepiękny, zielony taras oraz liczne punkty usługowe, kantyna, a także przedszkole. Z okien lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na panoramę miasta.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław w stanie deweloperskim z opcją wykończenia „pod klucz” (dostępny katalog aranżacyjny oraz katalog próbek materiałowych). W budynku dostępne są również inne biura na wynajem: 506 m2 na usługi (parter), 1 047 m2, pow. biurowa na IV piętrze, 637 m2, pow. biurowa na VI piętrze, 435 m2, pow. biurowa na VII piętrze, 1 229 m2, pow. biurowa na VIII piętrze, 1 535 m2 , pow. biurowa na XI piętrze, 1535 m2, pow. biurowa na XII piętrze, 1535 m2, pow. biurowa na XIII piętrze, 1535 m2, pow. biurowa na XIV piętrze.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15581)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 26 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email