trzy ujęcia wnętrza lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 108,8 mkw.

Lokal biurowy na wynajem przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Stare Miasto, konkurencyjną ceną 4 135 zł/miesięcznie czy znakomicie zaprojektowaną powierzchnią 108,8 mkw., ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy i lokalizacją na wygodnym parterze. W poczet zalet warto z pewnością dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 38 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Do podanej ceny netto należy doliczyć podatek VAT oraz koszt zużytej energii elektrycznej (wg licznika). W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Lokal biurowy na wynajem perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie w nim niewielkiej przychodni zdrowia. Osoby zmotoryzowane ucieszą liczne miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto objęty jest programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wynajmujący.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław Stare Miasto:
– kilka pomieszczeń
– pokój socjalny
– szatnia
– 2 wc.

Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15622)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 15 września 2020
Print Friendly, PDF & Email