budynek w którym znajduje się oferowany na wynajem lokal biurowy Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 125 m2

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 125 m2 i atrakcyjną ceną 4 375 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, pierwsze piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Stare Miasto. Oferta lokalu biurowego do wynajmu Wrocław z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 35 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław z umową na czas określony. Właściciel dopuszcza umeblowanie pomieszczeń po negocjacjach z przyszłym najemcom. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Wnętrze oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław składa się z dwóch części: gabinet + open space. W częściach wspólnych znajdziemy węzeł socjalny i sanitarny.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław łącznie z ujętym w cenie miejscem postojowym (2 dodatkowe miejsca płatne). Lokal biurowy do wynajmu Wrocław doskonały na działalność biurowo-usługową. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław wyróżnia się ponadto elitarną lokalizacją nieopodal centrum. Wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław oświetlono rastrami spełniającymi wymagania inspekcji pracy z zastosowaniem najlepszych świetlówek ze światłem białym.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15712)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 12 marca 2022
Print Friendly, PDF & Email