prestiżowa przestrzeń do pracy w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław Siechnice

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 1500 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 1500 m2 i oferuje najlepsze warunki do pracy nowym najemcom. Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 30 zł/mkw/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w podwrocławskich Siechnicach. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku wtórnego. Lokal biurowy na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom nieporównywalny komfort dzięki rozprowadzonej, nowoczesnej klimatyzacji.

Składowe ceny wynajmu tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław kształtują się na poziomie:
– 30 zł/m2 netto czynsz najmu
– 19,24 zł/m2 netto opłata eksploatacyjna
– 4 zł/m2 netto ryczałt za ogrzewanie
– 4 zł/m2 netto + ryczałt za energię.

Na zmotoryzowanych najemców czekają liczne miejsca parkingowe (dodatkowo płatne). Przyszli pracownicy i najemcy będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych toalet.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Siechnice zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Siechnice oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15585)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 20 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email