komfortowe pomieszczenie w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 165,71 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 165,71 m2 i atrakcyjną ceną 4 tys. zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, pierwsze piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Fabryczna. Budynek, w którym znajduje się oferowany do wynajęcia lokal biurowy Wrocław, ukończony został w 2000 roku. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 24 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości trzymiesięcznej kwoty czynszu.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław na okres co najmniej kilkuletni. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław tworzy pięć pomieszczeń + aneks kuchenny + łazienka + pomieszczenia gospodarcze. Zmotoryzowanych zainteresuje duża liczba miejsc do parkowania przed budynkiem. Warto podkreślić, że lokal biurowy do wynajęcia Wrocław posiada samodzielne wejście od strony ulicy. Duża zaletą oferowanego do wynajmu lokalu Wrocław jest jego atrakcyjna lokalizacją w budynku o usługowo-mieszkalnym charakterze. Polecam i zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium, a także komercyjnym.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15769)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 11 grudnia 2022
Print Friendly, PDF & Email