zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 21,6 mkw.

Lokal biurowy na wynajem przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej okolice (Siechnice), konkurencyjną ceną 648 zł/miesięcznie czy perfekcyjnie zaprojektowaną powierzchnią 21,6 mkw., ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym pierwszym piętrze w budynku. W poczet zalet warto z pewnością dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 30 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław poszczycić się może niezwykle konkurencyjną ceną, w której skład wchodzą: ogrzewanie – ryczałt 4 zł/m2 netto + energia – ryczałt 4 zł/m2 netto + opłata eksploatacyjna 19,24 zł/m2 netto + czynsz najmu 30 zł/m2 netto. Toalety mieszczą się w częściach wspólnych. Wygodę użytkowania oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław zapewnia zainstalowana klimatyzacja. Kolejnym udogodnieniem jest na pewno parking z płatnymi miejscami postojowymi. Długą listę zalet tego lokalu biurowego na wynajem zamyka elitarna lokalizacja w nowoczesnym biurowcu na chronionym terenie. Lokal biurowy do wynajmu o niewielkim acz funkcjonalnym metrażu dostępni od 1.09.2021.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15639)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 28 listopada 2020
Print Friendly, PDF & Email