imponujących rozmiarów wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 221 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 221 m2 i atrakcyjną ceną 10 416 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, drugie piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Stare Miasto. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 47 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu brutto.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zapewnia nowym najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki profesjonalnej ochronie oraz portierni. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław wraz z opcją dodatkowego wynajęcia miejsca postojowego na naziemnym parkingu (dodatkowo płatne: 220 zł/m-c netto). Lokal biurowy do wynajmu Wrocław zaaranżowane na zasadzie „open space”, dzięki czemu nowi najemcy mogą podzielić go na pokoje czy moduły zgodnie ze swoimi potrzebami. Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależne pomieszczenie socjalne oraz wc w części wspólnej. Ogromną zaletą lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław jest jego perfekcyjna widoczność z poziomu ulicy. Warto dodać w tym miejscu, że oferowany na wynajem lokal biurowy Wrocław znajduje się przy głównej ulicy, na Starym Mieście. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15701)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 14 lutego 2022
Print Friendly, PDF & Email