imponujący design wnętrza lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 247,3 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 247,3 m2 i atrakcyjną ceną 15 580 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, piąte piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Star Miasto. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to 63 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław doskonale nadaje się dla firm z branży informatycznej. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego Wrocław jest opcja przejęcia całego wyposażenia (na warunkach do uzgodnieniach z poprzednim najemcą). Lokal biurowy do wynajmu zapewnia swoim najemcom nie tylko najwyższy komfort pracy (klimatyzacja), ale również bezpieczeństwa (inteligentne systemy elektroniczne, concierge, ochrona, system kontroli dostępu, antywłamaniowy system alarmowy, przeciwpożarowy system alarmowy). Osoby dojeżdżające do pracy samochodem ucieszy podziemny parking na 312 miejsc.

Lokal biurowy na wynajem składa się z następujących pomieszczeń:
– 2 pokoje biurowe „open space”;
– pokój socjalny;
– wc;
– serwerownia;
– hol.
Wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław jest ustawne, przestronne i słoneczne.

Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w najbardziej prestiżowej lokalizacji, to znaczy przy Rynku. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław objęty został elitarnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Polecamy i zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15783)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 24 lutego 2023
Print Friendly, PDF & Email