fragment wnętrza komfortowego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Ołtaszyn

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 250 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Ołtaszyn. Nobilitujące sąsiedztwo oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław ulokowany jest w prestiżowym budynku. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 56 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 250 m2. Cena za całość wynosi 14 000 złotych miesięcznie + VAT + media. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  jednomiesięcznego czynsz najmu.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław zachwyca dużym potencjałem aranżacyjnym, dzięki możliwości podziału powierzchni na 2 lokale biurowe (260 m2 oraz 90 m2) z niezależnym wejściem. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje nowym najemcom wszystkie udogodnienia niezbędne do komfortowej pracy, w tym m.in.:
– pełne okablowanie
– klimatyzację
– instalację alarmową
– przynależne miejsca postojowe przed budynkiem.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław zakwalifikowany do programu „0% prowizji od najmującego”,  dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wynajmujący. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław zaaranżowane na powierzchni typu „open space”: 8 pokoi + 2 pomieszczenia socjalne + pokój pod archiwum + serwerownia + hol + 3 wc.

Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15590)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 21 czerwca 2020
Print Friendly, PDF & Email