sala konferencyjna w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 270 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 270 m2 i atrakcyjną ceną 9 970 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, drugie piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Stare Miasto. Budynek, w którym znajduje się oferowany do wynajęcia lokal biurowy Wrocław, ukończony został w 2006 roku. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 37 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław na czas nieokreślony określony (z terminem wypowiedzenia 6 miesięcy). Bezpieczeństwo wszystkim najemcom gwarantuje wyspecjalizowana, całodobowa ochrona. Lokal biurowy na wynajem naszpikowany jest wieloma udogodnieniami i sieciami biurowymi, jak np. światłowód Dialog, TPSA, 3S, centralna serwerownia (możliwe rozwiązania lokalne), głowica telefoniczna Dialog, TPSA, 3S, ilość punktów logistycznych – 2RJ45/8 m2.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław wyposażono w wentylację (klimatyzację) centralną, otwierane okna, system kontroli dostępu (podlega negocjacji), żaluzje w oknach, podwieszany sufit, ogrzewanie miejskie. Lokal biurowy do wynajęcia przystosowany do osób niepełnosprawnych. Przyszli najemcy mają zapewniony dostęp do lokalu przez 24 h. Lokal biurowy na wynajem Wrocław znakomicie nadaje się do organizacji konferencji, szkoleń lub innej pracy biurowej.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław z opcją domeblowania przez właściciela. Do lokalu biurowego do wynajmu Wrocław przynależy 5 miejsc postojowych na wewnętrznym parkingu (w tym 2 w czynszu). Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń:
– 3 pokoje biurowe
– archiwum
– pomieszczenie na szatnię
– open space
– udział w częściach wspólnych.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15693)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 3 grudnia 2021
Print Friendly, PDF & Email