imponujące wnętrze budynku, w którym znajduje się lokal biurowy na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 28 m2

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 28 m2 i atrakcyjną ceną 1,4 tys. zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, czwarte piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Stare Miasto. Oferta lokalu biurowego do wynajmu Wrocław z rynku pierwotnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 1,4 tys. zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław mieści się w eleganckim i nowoczesnym budynku z windą. Nobilitująca okolica biur i lokali usługowych, w sercu miasta, czyli na Starym Mieście, blisko Rynku. Zmotoryzowanych najemców ucieszy wiadomość o licznych miejscach parkingowych przy budynku. Biuro na wynajem Wrocław wyróżnia się ponadto zadbanym, nowoczesnym i wykończonym wnętrzem. Biuro do wynajmu Wrocław objęte zostało cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości, a opłata przerzucona jest na stronę wynajmującą (właściciela). Polecamy i zapraszamy na prezentację tego biura do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oferowanego na wynajem biura Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15431)

Kontakt:
e-mail: wroclaw@wgn.pl

Data publikacji: 2 grudnia 2021
Print Friendly, PDF & Email