funkcjonalny układ pomieszczeń w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 314,6 mkw.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Stare Miasto, konkurencyjną ceną 14 157 zł/miesięcznie czy perfekcyjnie zaprojektowaną powierzchnią 314,6 mkw., ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy,lokalizacją na wygodnym czwartym piętrze w budynku. W poczet zalet warto z pewnością dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 45 zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław. Szczegółowe rozbicie ceny wynajmu tego lokalu biurowego Wrocław prezentuje się następująco: 45 zł/mkw + media + VAT + opłaty eksploatacyjne 18 zł/mkw. netto.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław oferuje swoim najemcom kilkaset miejsc parkingowych, co z pewnością ucieszy osoby dojeżdżające do pracy samochodami z dalszych rejonów miasta. Lokal biurowy na wynajem Wrocław zapewnia słoneczne, widne i klimatyzowane pomieszczenia. Co więcej, nowi najemcy mogą czuć się tu wyjątkowo. Chronią ich m.in.:
– system alarmowy
– system przeciwpożarowy
– system antywłamaniowy
– system kontroli dostępu
– ochrona
– concierge
– inteligentne systemy elektroniczne.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław objęta słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmującego. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław zachwyca znakomitą lokalizacją w okolicy Rynku. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław składa się 9 pomieszczeń + 2 wc + hol + pomieszczenie gospodarcze + pomieszczenie socjalne.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15650)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 3 lutego 2021
Print Friendly, PDF & Email