prestiżowa okolica, w której znajduje się oferowany na wynajem lokal biurowy Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 34 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 34 m2 i atrakcyjną ceną 1 603 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, czwarte piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Stare Miasto. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 47 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu brutto.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław imponuje komfortowym i klimatyzowanym wnętrzem „open space” z dodatkowymi pomieszczeniami socjalnymi oraz wc w częściach wspólnych. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodami mają do dyspozycji opcję najmu (za dodatkową opłatą) miejsca postojowego na naziemnym parkingu. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław zapewnia wszystkim najemcom oraz ich gościom wysoki poziom bezpieczeństwa. Czuwa nad tym całodobowa, wyspecjalizowana ochrona. Jest tu także portiernia.

Lokal biurowy na wynajem Wroclaw poszczycić się może doskonałą widocznością z poziomu jednym z głównych ulic miasta. Warta podkreślenia jest także jego elitarna lokalizacja na Starym Mieście. Polecam i zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15704)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 10 lutego 2022
Print Friendly, PDF & Email