przestronne wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 35,87 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 35,87 m2 i atrakcyjną ceną 1 889 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, szóste piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Stare Miasto. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 53 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław przystosowany jest do prowadzenia niemal dowolnej działalności biurowej czy np. pod kancelarię prawną. Najemców dojeżdżających autem ucieszą z pewnością liczne miejsca postojowe w okolicy, jak i na pobliskich, wielopoziomowych parkingach. Cena oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław składa się z następujących części:
najem: 11,50 EUR/mkw.
– media 17 zł/mkw. + VAT.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze dbają zaawansowane systemy alarmowe, przeciwpożarowe i antywłamaniowe. Komfort natomiast zapewnia klimatyzacja. Warto nadmienić, że budynek, w którym mieści się oferowane do wynajęcia lokal biurowy Wrocław posiada windę i system ograniczenia dostępu. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław składa się jednego pomieszczenia (pokoju) biurowego plus aneksu kuchennego, 2 toalet i holu (w częściach wspólnych). Warto zauważyć, że wnętrze oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław wyposażone jest w sieci telefoniczne i komputerowe.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław imponuje również swoją prestiżową lokalizacją tuż przy Rynku, w samym sercu miasta. Przebiega tędy ruchliwy ciąg pieszy z nobilitującym sąsiedztwem banków, instytucji finansowych i lokale gastronomicznych. Na koniec nie można zapomnieć, że lokal biurowy do wynajmu Wrocław zakwalifikował się do elitarnego programu „0% prowizji – Oferta bezpośrednia „, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura ponosi tylko właściciel. Polecam i zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15670)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 22 kwietnia 2022
Print Friendly, PDF & Email