zapewniające komfortową pracę wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 362,19 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 362,19 m2 i atrakcyjną ceną 14 488 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Krzyki. Budynek, w którym znajduje się oferowany do wynajęcia lokal biurowy Wrocław, ukończony został w 2001 roku. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku pierwotnego/wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 40 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław z osobnym wejściem oraz ciekawym rozkładem pomieszczeń obejmującym: hol + 2 wc + kuchnię + 5 pomieszczeń biurowych. Przyszli najemcy ucieszą się również z dodatkowych, pięciu niewielkich pomieszczeń gospodarczych w budynku. Dużą zaletą oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław jest na pewno jego elitarna lokalizacją w nobilitującej, zielonej i spokojnej dzielnicy.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław perfekcyjnie nadaje się pod:
– działalność handlową;
– działalność usługową;
– przedszkole;
– siedzibę firmy.
Osoby dojeżdżające do pracy samochodem zainteresuje garaż oraz miejsca parkingowe. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Dokładna cena za wynajem lokalu biurowego Wrocław wynosi: cena czynszu 14 488 zł + VAT/m-c + 40 zł netto/mkw. + opłaty za ogrzewanie + opłaty za wodę + opłaty za prąd. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15840)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 29 września 2023
Print Friendly, PDF & Email