zapewniające komfortowe warunku do pracy wnętrze ekskluzywnego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Krzyki

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 45 mkw.

Lokal biurowy na wynajem przyciąga nie tylko fantastyczną lokalizacją w elitarnej dzielnicy Krzyki, konkurencyjną ceną 1 8000 zł/miesięcznie czy perfekcyjnie zaprojektowaną powierzchnią 45 mkw., ale również gwarancją komfortowych warunków do pracy, lokalizacją na wygodnym pierwszym piętrze w biurowcu. W poczet zalet warto z pewnością dodać korzystną cenę za metr 40,06 XXX zł/m-c i gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław mieści się w dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy. Dla najemców, a także ich klientów przygotowany został ogólnodostępny parking przy budynku. Lokal biurowy na wynajem Wrocław perfekcyjnie nadaje się np. pod kancelarię. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław składa się z: przedpokoju + łazienki + pomieszczenia socjalnego + 2 pomieszczeń biurowych. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław zakwalifikowany został do elitarnego grona beneficjentów programu „0% prowizji – oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15643)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 22 stycznia 2021
Print Friendly, PDF & Email