słoneczny pokój w lokalu biurowym na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 52 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 52 m2 i atrakcyjną ceną 3 484 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, trzecie piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Nadodrze. Biurowiec, w którym znajduje się oferowany do wynajęcia lokal biurowy Wrocław, ukończony został w 2013 roku. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 67 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje swoim najemcom nie tylko najwyższy standard pracy (klimatyzacja + dźwiękoszczelne okna), ale również całodobowy dostęp do budynku i lokalu. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław zapewnia także wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa monitoring. Prestiżu ofercie niewątpliwie dodaje obecność recepcji, parkingu oraz wygodnych, szybkobieżnych wind. Nowi najemcy mają możliwość również wynajęcia miejsca postojowego w podziemnym garażu (dodatkowo płatne – 300 zł/m-c netto).

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu może zostać doposażony w biurka oraz krzesła. W częściach wspólnych mieszczą się toalety (męskie i damskie), a także kuchnia. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław doskonale nadaje się pod różnoraką działalność, jak np.:
– spedycyjną;
– administracyjną;
– logistyczną;
– kancelarię prawną;
– gabinety lekarskie.
Dużym atutem oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław są imponujące widoki z okien na słynny Ogród Botaniczny. To ścisłe centrum miasta. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Współpracując z WGN – działającym na terenie całej Polski – otrzymujesz pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami a wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej cenie zakupu wybranej przez ciebie nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław, a także inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Wrocław Sienkiewicza 34a – Lokalu biurowego nieruchomości działającego na terenie Dolnego Śląska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. (100-31)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Data publikacji: 17 kwietnia 2023
Print Friendly, PDF & Email