komfortowa powierzchnia lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 75,5 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 75,5 m2 i atrakcyjną ceną 6 100 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, II piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Fabryczna. Budynek, w którym znajduje się oferowany do wynajęcia lokal biurowy Wrocław, ukończony został w 2016 roku. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 81 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje swoim najemcom, pracownikom oraz klientom najwyższy stopień komfortu (klimatyzacja) oraz bezpieczeństwa (wyspecjalizowana agencja ochrony). Dodatkowo budynek jest zamykany, a najemcy mają karty dostępu z możliwością całodobowego wejścia. Lokal biurowy do wynajęcia składa się z jednego pomieszczenia. Dostępem do toalet zapewniony na korytarzu (części wspólne).

Lokal biurowy do wynajmu można zaaranżować na wiele sposobów i z przeznaczeniem na wiele działalności, np. pracownia, prestiżowa siedziba firmy, biuro etc. Sprzyja temu rewelacyjna lokalizacja w nowym biurowcu, na terenie usługowo-przemysłowym. Szybko można stąd dotrzeć zarówno na AOW, jak i do centrum. Kolejnym atutem oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław jest nowoczesny projekt jego wnętrza z efektownymi przeszkleniami.

Lokal biurowy Wrocław w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwukrotnego czynszu najmu brutto. Termin trwania umowy najmu pozostaje wciąż podlega negocjacji. Zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15755)

Kontakt:
e-mail: kamila.mizgala@wgn.pl

Data publikacji: 10 grudnia 2022
Print Friendly, PDF & Email