przestronne i komfortowe wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 78 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 78 m2 i atrakcyjną ceną 3 510 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, pierwsze piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Stare Miasto. Budynek, w którym znajduje się oferowany do wynajęcia lokal biurowy Wrocław, ukończony został w 2005 roku. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 45 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy. Jest tu zarówno klimatyzacja, szybki Internet, monitoring, ochrona etc. Dla najemców przewidziano trzy miejsca postojowe, z czego 1 bezpłatne, a 2 płatne.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto składa się z jednego pomieszczenia o charakterze „open space” z możliwością przearanżowania go na dwa pokoje plus powierzchnia socjalna. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto doskonale nadaje się do prowadzenia:
– szkoleń
– konferencji
– pracy biurowej.
Warto w tym miejscu dodać, że właściciel opcjonalnie dopuszcza możliwość umeblowania pomieszczeń pod konkretne potrzeby przyszłych najemców. Do budynku zapewniony jest również całodobowy dostęp.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15594)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 19 czerwca 2020
Print Friendly, PDF & Email