gwarantującego komfortową pracę wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Siechnice

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Siechnice, powierzchnia 39,45 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 39,45 m2 i atrakcyjną ceną 1 184 zł/m-c. W skład ceny wchodzi także opłata eksploatacyjna 19,24 zł/m2 netto + energia (ryczałt) 4 zł/m2 netto + ogrzewanie (ryczałt) 4 zł/m2 netto. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, pierwsze piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w podwrocławskich Siechnicach. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 30 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy (np. klimatyzacja).

Lokal biurowy do wynajęcia o wymiarach 6,85 m x 5,76 m. Warta wspomnienia jest także znakomita lokalizacja na terenie nowoczesnego budynku w spokojnej okolicy. Przyszli najmujący mają do dyspozycji dodatkowo pokój socjalny oraz wc mieszczące się w częściach wspólnych. Na zmotoryzowanych czeka wiele miejsc parkingowych (płatne). Na koniec warto dodać, że cały teren został należycie ogrodzony i jest chroniony.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Siechnice zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Siechnice oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15586)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 22 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email