odremontowane wnętrze w najwyższym standardzie luksusowego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław za 1 350 zł/m-c

Ekskluzywny lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu z klimatyzacją, kompletnym okablowaniem strukturalnym i całodobową ochroną.
Najwyższy standard i najlepszego gatunku materiały wykończeniowe. Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu znajduje się w elitarnej, zabytkowej kamienicy na Starym Mieście. Powierzchnia to 27 metrów kwadratowych. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 50 zł/m-c.

Wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia oraz użytymi materiałami z najwyższej półki. Przyszły najmujący jest także zwolniony z opłaty prowizyjnej dla biura, gdyż lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu objęty został słynnym programem „0% prowizji od najmującego – oferta bezpośrednia”.

Długą listę zalet lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zamyka prestiżowa lokalizacja w otoczeniu znanych banków i instytucji finansowych. Nad bezpieczeństwem wszystkich najemców czuwa całodobowa ochrona. Kolejną zaletą jest też bliskość ogólnodostępnego, podziemnego parkingu.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15067)

Kontakt:
Leszek Michniak
e-mail: wgn@wgn.pl
Tel. +48 601 710 584

Data publikacji: 12 października 2018
Print Friendly, PDF & Email